תפוז אנשים - קומונות - גירסה טקסטואלית
תפוז אנשים
Google
 

החיים האמיתיים בקנדה ללא צנזורה



הקומונה תציג את החיים האמייתים בקנדה עם הח-ס-ר-ו-נ-ו-ת וה-י-ת-ר-ו-נ-ו-ת שלה ללא הסתרת עובדות ותתן לכל אחד! לכל אדם שיש לו דיעה להתבטא באופן הישיר ביותר. מאושרים בקנדה? אומללים בקנדה? זה המקום לשפוך את הלב ללא כל צנזורה!
עכשיו ב-FLIX

הפיצו אור
ליאו זליג
מופע אורות מדהים שיאיר לנו את החג
זמן: 05:02   צפיות: 7,601  

קנדה ארץ לא למתעשרים אלא לרגועים - גיי40 גברי


17:33 | ‏2005/‏05/‏26

אם כי יש כאן עשירים, קנדה לא בנויה להתעשרות, אבל גם לא לעניים מרודים. זו ארץ שיש בה תנאים סוציאלים דומים לאלה שבנורווגיה ובשוודיה. לא נותנים לאף אחד למות מחוסר כסף. אבל המיסים הגבוהים שמממנים את המערכת הנ"ל  מקשים על התעשרות מהירה כפי שקיימת בארה"ב. מצד שני, בארה"ב רשת הביטחון החברתית כמעט אינה קיימת ולכן, מי שנופל, נופל עד הסוף האקלים של טורונטו הוא קר מאד בחורף עם שלג לא רב, וחמים עד חם בקייץ.  בקיץ (יוני יולי אוגוסט ספטמבר) 4 ימים בממוצע בכל בחודש יורד גשם משמעותי, ועוד שבוע של עננות ללא גשם או רק טיפטוף. אז נשארים 20 ימי שמש בכל חודש. באביב קר 10 עד 20 מעלות אבל הפריחה החדשה מלהיבה אחרי הלובן והקור החורפי שארך 5 חודשים, ובסתיו גם כן קר 5 עד 20 מעלות ולפעמים אפילו מקפיא, אבל היופי של העצים הזהובים אולי מפצה אותנו. במבחינה חברתית, אפשר להתיידד עם קנדים אם מוותרים על סממנים ישראלים כגון חטטנות, בוטות, "חן צברי", ומתמקדים בתכונות ישראליות אחרות: אנושיות, חמימות והומור. כך ניתן לעשות כמה ידידים (נאמנים כמו כלב)קנדים.הם יעזרו לך בעת הצורך, לעבור דירה, ביעוץ בקניות/השקעות, אבל לא ירצו שתלשתט על זמנם החופשי ועל החופש שלהם בכלל. אז דעו למה לצפות מהקנדים והתחשבו גם בצרכים ובמנטאליות שלהם. אפשר גם להתידד עם יהודים לא ישראלים, במיוחד אם הם חובבי ישראל ורוצים לשמוע עוד ועוד על הארץ. ואפשר להתידד עם ישראלים...כמו בארץ שקט נפשי, סובלנות, רוגע, אלה סיבות עיקריות לבוא לקנדה. ואם אתה עובד בצורה אמינה, ואתה חרוץ, תגיע גם לבית משלך עם חצר משלך, ונסיעות לארצות חמות במשך החורף וביקורים בארץ...


למה קומונה ? לא מספיק פורומים? - אורןתמירקנדה


04:13 | ‏2004/‏10/‏17

שלום לכולם, למה צריך בכלל קומונת "החיים האמיתיים בקנדה" אם יש פורום ישראלים בקנדה בתפוז , פורום ישראלים בקנדה בווינט , בפורומים ישראלים בחו"ל בשני האתרים? מכיוון - שבתפוז פורום ישראלים בקנדה מוגדר כפורום חברתי לישראלים בקנדה ובתור כזה איננו מוכן להכיל שום בקורת על המעבר בקנדה וכל מי שמביע ביקורת על קנדה מושתק מייד\נחסם ונכנס להגדרת "טרול" או אוייב האומה, ואילו פורום ווינט מסונןומתעדכן לעתים רחוקות. לכן החלטנו להקים פורום חופשי.אימרו מה שאתם רוצים.תיקפו את קנדה, הללו אותה,הבמה שלכם. הדבר היחיד שלא נסבול הוא התקפות אישיות לא על משתמשים מסוימים ולא על מנהלי הפורום. בהצלחה!!


Copyright©1996-2014, תפוז אנשים בע"מ