תפוז אנשים - קומונות - גירסה טקסטואלית
תפוז אנשים
Google
 

נסיכות דיסניבואו לדבר על נסיכות דיסני מסרטי דיסני הקסומים- שלגיה, סינדרלה, אורורה, אריאל, בל, יסמין, פוקהונטס,מולאן,ג´יזל וטיאנה.
:     1   2   3   4   5   7     
עכשיו ב-FLIX

הסלבס מברכים את גולשי פליקס
שדרן זה ממכר 3
לכבוד חג החנוכה בקשנו מהסלב ברכה קטנה בשבילכם אז מי יש לנו פה ...
זמן: 01:03   צפיות: 305  

חדשות מלכותיות - הנסיך של אריאל


19:38 | ‏2008/‏04/‏26

יש עטיפה לגרסאת הבלו ריי של היפיפייה הנרדמת. יש עטיפה לההתחלה של אריאל ולפי האתר הישראלי של הנסיכות זה יגיע גם לארץ() למרות שזה ההמשך האחרון אז זה די ברור שהם יביאו את זה,רק שאלה-איך אתן יודעות שזה יגיע לארץ ותודה בכל מקרה. ב2011 ייצא הסרט the bear and the bow של פיקסאר שמספר על נסיכה (שקוראים לה מרידה) שנמאס לה להיות בארמון כל הזמן אז היא לומדת לירות בחץ וקשת והיא צריכה להציל את ההמלכה של ההורים שלה ממכשפה ויש שמועות שמרידה תהיה גם נסיכת דיסני (לדעתי היא לא צריכה להיות שמה,היא דמות מפיקסאר,הם יכולים לעשות לה מותג משלה אבל למה לצרף למותג של נסיכות מדיסני). השנה עשו תמונות של מפורסמים בתור דמויות דיסני,הנסיכות שעד עכשיו היו-רייצ'ל וויז בתור שלגיה,סקרלט ג'והנסון בתור סינדרלה,ג'ניפר לופז בתור יסמין וג'סיקה בייל בתור פוקהונטס ועכשיו יש תמונה של ג'וליאן מור בתור אריאל. מכושפת יצא החודש בdvd. המשחק disney princess enchanted journey הגיע לארץ במחשב (הם קראו לזה נסיכות דיסני:מסע קסום) והמשחק לפלייסטיישן הגיע מזמן לארץ. שנה שעברה דיסני הוציאו שמלות לכלות של הנסיכות (של שלגיה,סינדרלה,אורורה,אריאל,בל ויסמין) ועכשיו הם עשו שמלה של ג'יזל. הנסיכה והצפרדע ייצא ב2009 בקולנוע,וטיאנה תהיה הנסיכה השחורה הראשונה,יש תמונה חדשה שלה. רפנזל ייצא ב2010 בקולנוע,יש תמונה של הנסיך מטפס למגדל עם השיער של רפנזל. יש שמועות שדיסני רוצים להוציא בקרוב את שלגיה בבלו ריי.


שאלה דחופה - galnet1


16:28 | ‏2008/‏04/‏26

מאיפה התמונה : http://communabuilder.tapuz.co.il/usersfolders/princesses/images/2311200746528.jpg


מי רוצה להתחתן - הנסיך של אריאל


13:40 | ‏2008/‏04/‏26

דיסני עשו שמלות לכלות ש"מבוססים" (זה בכלל לא דומה להן) על הנסיכות,יש את שלגיה,סינדרלה,אורורה,אריאל,בל,יסמין וג'יזל (של שלגיה,סינדרלה,אורורה,אריאל,בל ויסמין יצאו שנה שעברה ושל ג'יזל זה יצא עכשיו עם הdvd של מכושפת). אז הנה שלגיה.


אפשר עזרה בבקשה? - Org289


13:04 | ‏2008/‏11/‏04

היי קוראים לי אור ואני חייבת עזרה דחוף.. אזז.. מישהו בבקשה יכול לעזור לי? אז זה הסיפור: יש לי חברה ממש טובה שאוהבת את כל הנסיכות של דיסני וכל זה... והיא טסה לארה"ב.. אז אני צריכה הרבה פעילויות קטנות כאלו למכתב טיסה.. ואני לא מוצאת באינטרנט.. אפשר בבקשה עזרה? (חידות, להלביש אותן, וכולי...)


בובות חדשות של הנסיכות - הנסיך של אריאל


19:03 | ‏2008/‏01/‏04

סימבה טויס יוציאו בקרוב בובות חדשות של היפיפייה הנרדמת במהדורת פלטינום,נסיכות בתלבושת יהלומים (לכבוד היפיפייה הנרדמת במהדורת פלטינום) והאחיות של אריאל.


חדשות מלכותיות - הנסיך של אריאל


13:57 | ‏2008/‏03/‏21

השבוע מכושפת יצא בחו"ל בdvd ובבלו ריי ולארץ הוא ייצא בdvd באפריל. דיסני עשו סיכה לקרוקס של אריאל שמראה את כל הגוף שלה. דיסני עשו לפורים תחפושות של שלגיה,סינדרלה,אורורה,בל ומולאן וגם של אורורה,בל ויסמין בשמלות זהב. באוקטובר,כשהיפיפייה הנרדמת ייצא במהדורת פלטינום,דיסני יעשו מוצרים חדשים של הנסיכות בתלבושות יהלומים כדי לפרסם את הdvd ויהיו המון מוצרים של הנסיכות בתלבושות האלו (בעיקר של אורורה,כמובן),בינתיים ידוע שיש את שלגיה,סינדרלה,אורורה,אריאל ובל,לא ברור אם גם יסמין תהיה שמה. בקרוב ייצא משחק שמחברים לטלוויזיה של אריאל. פורסמו התוספות של היפיפייה הנרדמת במהדורת פלטינום: -שיר פתיחה אלטרנטיבי,holiday. -טיול בטירה של היפיפייה הנרדמת. -קליפ חדש. -שירים שנחתכו מהעריכה. -בחירת שירים של דיסני. -משחק הוולס של בריאר רוז. ועוד. משבוע שעבר מקדונלד'ס בחו"ל מחלקים הפתעות של נסיכות ושודדי הקאריביים: מראה של שלגיה. כפפות של סינדרלה. נעלי בית של סינדרלה. כתר של אורורה. שרביט של אריאל. שרשרת של בל. צמיד של בל. וקשת לשיער של יסמין. בקיץ סימבה טויס יוציאו בובות של האחיות של אריאל,בובות חדשות של הנסיכות בתור ילדות קטנות ובובות של היפיפייה הנרדמת לכבוד היפיפייה הנרדמת במהדורת פלטינום.


פעיליות של הנסיכות - הנסיך של אריאל


15:53 | ‏2008/‏03/‏20

רוצים תפזורת מבוך סימנייה רקע למחשב. אז בשרשור הכנתי 9 פעילויות לכל הנסיכות: דף צביעה של שלגיה. מבוך של סינדרלה. סימנייה של אורורה. דף טריוויה של אריאל. דף לרשימה של בל. ברכה של יסמין. מסגרת לתמונה של פוקהונטס. תפזורת של מולאן. תמונה למסך של ג'יזל. תהנו.


תחרות מכושפת בdvd - הנסיך של אריאל


19:23 | ‏2008/‏03/‏19

מכושפת,סרט על הנסיכה החדשה גי'זל שמגיעה מהעולם המצויר של אנדלסיה לעולם שלנו,ייצא באפריל בdvd ובחו"ל גם בבלו ריי. רוצים סימנייה מיוחדת של ג'יזל מהקומונה תענו על השאלה והראשון שיענה יקבל את הסימנייה. והשאלה: איך קוראים לסנאי של גי'זל. אחרי זה אני אעשה עוד תחרות.


ארמונות בסרטי דיסני - מ י כ ל 2 8


20:51 | ‏2008/‏08/‏03

איפה אני יכול להשיג תמונות של כל מיני ארמונות שהיו בסרטי דיסני?ב=ב=ק=ש=ה זה דחוף....אני צריך את זה לתפאורה של פורים וזה אוטוטו=))))


שלום - fatmik


12:59 | ‏2008/‏02/‏29

אחלה קומונה.. :) למישו יש עוד תמונות מהסדרה של התמונה הזאת? של נסיכות קטנות.. אבל באיכות טובה כמו זאת.. אפשר בלי רקע או עם רקע כמו פה..תודה:)


חדשות מלכותיות - הנסיך של אריאל


20:44 | ‏2008/‏02/‏23

כמו שאתם יכולים לראות בעמוד,יש תמונות מהמרצ'נדייז של היפיפייה הנרדמת במהדורת פלטינום,אני אוסיף עוד אם אני אמצא. אמזון שמו את זה בתור העטיפה למהדורת הפלטינום של היפיפייה הנרדמת,המהדורה תצא בחו"ל ב7 באוקטובר בdvd ובבלו ריי. יצאו מוצרים חדשים של הנסיכות בסגנון של ציורים ישנים. לכבוד מהדורת הפלטינום של היפיפייה הנרדמת,יצאו מוצרים של היפיפייה הנרדמת במהדורת פלטינום עם אורורה בתלבושת יהלומים. מכושפת ייצא בארץ בdvd באפריל ובחו"ל זה ייצא במרץ בdvd ובבלו ריי. אם אתם מכירים ילדות קטנות שאוהבות דיסני-אז יצאו תחפושות לילדות קטנות של אורורה ובל אז הן יכולות להתחפש להן. יצאה סיכה לקרוקס של אריאל שמראה את כל הגוף שלה. יצא פאזל חדש של ג'יזל. יש בובות חדשות של הנסיכות-אבל זה בובות של סוסים,שאפשר לשים עליהן בובות קטנות (הם בשרשראות כאלה) של הנסיכות ועוד כמה דמויות ודברים,נגיד בסוס של סינדרלה אפשר לשים את סינדרלה,ז'אק,גאס,ירח,הכרכרה,טירה,דלעת וכ"ו,יש של שלגיה,סינדרלה,אורורה ואריאל. באוגוסט ייצאו בובות של היפיפייה הנרדמת במהדורת פלטינום,אריאל והאחיות שלה ובובות חדשות של הנסיכות בתור ילדות קטנות.


מרצ'נדייז של היפיפייה הנרדמת - הנסיך של אריאל


19:15 | ‏2008/‏02/‏22

באוקטובר היפיפייה הנרדמת ייצא במהדורת פלטינום והיה עכשיו יריד צעצועים אז הראו מרצ'נדייז חדשים של סרטים והראו כמה מרצ'נדייז חדש של היפיפייה הנרדמת לכבוד מהדורת הפלטינום,ועכשיו אורורה תקבל מרצ'נדייז כמו שסינדרלה ואריאל קיבלו כשהסרטים שלהן יצאו במהדורת פלטינוםתוגם כמו גי'זל כשהסרט שלה יצא. הנה קליפארט של אורורה במרצ'נדייז.


חדשות מלכותיות - הנסיך של אריאל


15:03 | ‏2008/‏02/‏14

בקרוב ייצאו מרצ'נדייז של מהדורת הפלטינום של היפיפייה הנרדמת-בינתיים הראו רק ספר ומשחק שמחברים לטלוויזיה (לנסיכות עצמן יש 2 כאלה),בקרוב נראה עוד מרצ'נדייז (ונראה לי שייצא משחק לds) והמשחק ייצא באביב. מכושפת ייצא בארץ בdvd ב30 בדצמבר ותצא גם גירסאת בלו ריי (לא נראה לי שגם בארץ). דיסני עשו קמפיין עם תמונות של סילבריטים בתור דמויות דיסני-יצאו כבר תמונות של רייצ'ל וויז בתור שלגיה וסקרלט ג'והנסון בתור סינדרלה,עכשיו יש גם תמונות של ג'ניפר לופז בתור יסמין וג'סיקה בייל בתור פוקהונטס. ההתחלה של אריאל ייצא בdvd באוגוסט. היפיפייה הנרדמת ייצא במהדורת פלטינום בחו"ל ב7 באוקטובר בdvd ובבלו ריי,בין התוספות (לבלו ריי,אולי גם בdvd)-טירה ווירטאולית והאתגר של מליפסנט. תצא מהדורה מיוחדת לבת הים הקטנה 2.


חדשות מלכותיות - הנסיך של אריאל


17:01 | ‏2008/‏01/‏27

יש תמונה ראשונה של טיאנה מהנסיכה והצפרדע,הנסיכה החדשה אחרי ג'יזל. מכושפת ייצא בבלו ריי ובdvd באפריל,זה סרט נסיכות דיסני הראשון שיוצא בבלו ריי. בת הים הקטנה:ההתחלה של אריאל (השם החדש של בת הים הקטנה 3) ייצא ב26 באוגוסט,הנה הטריילר והנה האתר. דיסני יוציאו בקרוב ספר לווליום 2 של enchanted tales שקוראים לו disney princess enchanted tales:honesty,בסיפור של סינדרלה,סינדרלה מכינה לפרינס צ'ארמינג מסיבה אבל ז'אק וגאס בטעות שופכים זרעים של הפרחים שלה לעוגה במסיבה,בסיפור של מולאן,סבתא פה מספרת לילדים בכפר של מולאן על צרצר שמביא מזל (אולי זה קריקרי,אני לא בטוח) אבל יוצרת בלאגן. מהדורת הפלטינום של היפיפייה הנרמדת תצא באוקטובר בdvd ובבלו ריי,זאת מהדורת הפלטינום הראשונה שיוצאת בבלו ריי. בפברואר יצא הפסקול של ההצגה של בת הים הקטנה בברודווי וההצגה התחילה כבר בברודווי. דיסני הוציאו עכשיו מוצרים חדשים של הנסיכות לאביב,הם מתרכזים הכי הרבה בשלגיה,סינדרלה,אורורה ובל (כי אריאל חיה בתוך הים ויסמין במדבר,אז אביב לא מתאים להן) אבל יש גם את אריאל ויסמין. הוציאו במותג קו מוצרים של אריאל והאחיות שלה שכנראה זה יתפתח למותג של בנות ים דיסני ואריאל והאחיות שלה יקבלו מותג משלהן.


Copyright©1996-2014, תפוז אנשים בע"מ