תפוז אנשים - קומונות - גירסה טקסטואלית
תפוז אנשים
Google
 

פרישייקים ומילקשייקיםבקומונה זו תוכלו למצוא מתכונים וטיפים אודוות השייקים למינהם... וגם שתפו אותנו במה שעושה  לכם את השייק לשייק שלכם..! (סטגדש)
:     2   3   4  
עכשיו ב-FLIX

אז מה אם את בת?
טורקיש דלייט
כל הנפילות הגדולות של הבנות בסרטון אחד קורע
זמן: 09:56   צפיות: 175  

מחפשת שייק טוב של פירות יער - מדיפוקס


17:23 | ‏2010/‏03/‏24
קומונה חדשה ב'תפוז' - Aקראי


15:36 | ‏2009/‏08/‏05

אם "התמזל מזלכם" וגם אתם בעלי קיבה רגישה - הקומונה מיועדת לכם. הכוונה היא לסוגים שונים של רגישויות - רגישות למזון כזה או אחר, מחלת ים, רגישות שנובעת מלחץ, וכו'. זהו המקום להתייעץ, לייעץ מניסיונכם, להיעזר בניסיונם של אחרים, ואפילו סתם לשתף כשבא לכם.


שוהם ואורן - - omer719


14:24 | ‏2009/‏01/‏04

האותיות - י , ש , נ החידה הבאה - http://www.zix.co.il/images/z-87340096.jpg


היי חברים, אני חברה בפורום דיאטה ואורח חיים - פלפל חריף מאוד


23:48 | ‏2008/‏06/‏08

בריא. קראתי כתבה בערוץ הכסף של נענע 10 על דיאט אייס קפה ועל איך עובדים עלינו מבחינת קלוריות (כן, מסתבר שגם הדיאט מכיל הרבה הרבה יותר קלוריות מפרי שייק או מילקשייק!) חשבתי שאולי זה יעניין גם אתכם: http://mymoney.nana10.co.il/article/?articleid=570755&sid=130


עיככונים, עיכדונים עדכונים..! - עמית ראוך


23:54 | ‏2008/‏07/‏30

טוב רציתי לעדכן אותם באלבום תמונות חדש לקומונה! אתם מוזמנים להיכנס ולראות! העלבום עוצב במיוחד לשנת 2008  ומאפייןאת העונה העכשיות! ממולץ בחום!


היי, נעים מאוד - ד פסיכולוג


23:48 | ‏2008/‏07/‏30

שמי ד פסיכולוג(לפרטים נוספים יש לפנות במסרים) אני פסיכולוג מצליח מאזור השפלה והערבה למרות שבתקופה זו אני נימצא בחול ומטפל בקליינטים בעייתים. אני נימצא בחול בשל החום העז. למעונינים בטיפול מעמיק יש לפנות עלי בצורה פרטית על מנת לשמור על יעילות הטיפול. לעינייננו, לאחר פניות רבות מהמנהלים שדיווחו על מצב כשה בקרב בני נוער בני גילכם החלתתי להעינות לבקשה על לעזור באופן ציבורי לבעיות אשר עולות בקרב החברה והפרט למחיצה. בנוסף יש לציין כי אני חובב מילקשייקם מושבע ואשמח לקבל מתקונים ולהעביר אותם לאישתי רינת שתוציא לפועל את הרעיונות במופרכים שלכם . כמו שבטח שמתם לב שמי בקומונה הוא אדום אז יש להתייחס עליי בכבוד מירבי או שתמצאו את עתצמכם מיסתובבים ברחובות כמו חתולים מוזנחים . בנוסף אני מעביר טיפולי פורוויות לנשים בהריון ולגברים מוזנחים בעלות מינימאלית אז תפנו בלי להסס . הודעה ספציפית זו נכתבה בצוות עם מנהל הקומונה לכן תכבדו אותה ואל תגיבו עליה תודה מראש ד פסיכולוג מי שיגלה מי אני בציבור לא יוכל לרשום יותר בקומונה !


הפרישייק הראשון שלי לעונה זו, חויות וסיפורים. - עמית ראוך


22:59 | ‏2008/‏07/‏30

כן כן היום, ממש היום ביומו הראשון של עונת הפרישייק החלטתי לעשות את הפרי שייק הראשן שלי לעונת הפרישייקים 2008. ואכן אוכל להגיד שהדבר היה מוצלח! ראשית אני הידע אותכם בכך שרכשתי לעצמי מכשיר פרישייק מקצועי!! לא עוד מיקסרים ישנים וטוחנים למינהם!לא עוד "פוד- פרוססור"  מעכשיו מיקסר שכול כולו מיועד לפרישייקם שלי! וכן, בשעת ערב מאוחרת לאחר ריצה קלה עם ידיד בשטחי המרעה האזוריים היה לי מין רצון למשהו שיפר את השיממנן וירווה אותי למחצה! חשבתי וחשבתי ופתאום על שפת השיש ראיתי מנוגו.. בנתיים זה לא עורר בי שום דבר.. ונשארתי בחיפושים אחר הדבר.. כאשר פתחתי את המקרר וחיפשתי דבר מה שישביע את רעבוני התגלה לעיניין קופסת מתכת של ליצ'י, הפרי האגדי לפרישייק. מייד עשיתי אחד ועוד אחד ועלה במוחי רעיון, בוא ונכין פרישייק. מיד ניגשתי למלאכה והוצאתי את המיקסר החדשני מהניילון, בעודי מעביר אותו רחיצה קלה והוצאי את כול המצרכים הנחוצים. קדלכמן החלטתי שהפרישייק יהיה מנגו וליצי בלבד. ובכן, לכחתי את המצרכים, הוספתי כדלקמן קוביות קרח ואת הפרות המהודרים והעסיסים מהשיש והמקרר, מיד השלכתי אותם לתוך בטנו של המקסר עם חלב מפוסרט בעל 3% שומן והפעלתי את המיקסר... הצליל היה קסום... רעש המנוע מערבב את הפירות והקרח המתנפץ לרסיסים מבעד לשכבת הפלסטיק הדקיקה והשקופה שמפרידה אותי מרחק נגיע בלבד מהדבר הנחשב והניבצר ממני מכול, הפרישייק! . בועד המיקסר בשיא הדרו אני נזכר לפתע להוסיף סוכר, שלפתי את הסוכר החום ממעמקי הארון והוספתי לפי העין. לבסוף כאשר לכחתי כף ובה עטימה קטנה של הנ"ל הטעם היה קסום! הבנתי שאין צרוך להוסיף ולשנות דבר, מייד הכנתי כוסות הגשה ומזגתי לי ולרעי. אני לגמתי מהפרישייק המשובח והמרענן כאשר אני ישוב במרפסת עץ ועטוף במזג האוויר הנעים והקייצי של עונה זו ובידי כוס מהודרת ומלא פרישייק עסיסי ומעונן מפרות העונה העסיסים. כמובן שזו היתה שעתו הנפלאה של הפרישייק ושלי, הוא עשה את עבודתו, ואני לאחר שחלצי את נעליי ולגמתי מהפרישייק שלי יכלתי להירגע לרגע לאחר יומי העמס ולחשוב על כול מעוראות חיי שאותם אני קטן מלספר. וכן, כך נגמרת חווית הפרישייק הראשונה שלי לעונת הפירשייקים 2008- מי יתן כול הפרישייקים שלנו יצאו כמו זה. בתודה, עמית- מנהל הקומונה!


עונה הפרישייקים מתחילה רשמתי היום!!! - עמית ראוך


22:31 | ‏2008/‏07/‏30

כן כן לא יודע אם שמתם לב אבל היום הוא התאריך המדויק שבבו נפתחת באופן רשמי עונת הפרישייקים... כאשר כול הפירות הבשילו והגיע לשיא הדרם, כאשר החום הגובר הגיע לארצנו ואין מנוס ממנו וכאשר הדבר היחידי שנשאר לעשות זה להשאר בבית, זה הזמן להוציא את המיקסר המאובק והתחיל לשקשק..!! שיהיה בהצלחה וספרו חוויות! עמית, מנהל הקומונה.


מה זאת הקומונה המתה הזאת? - מתכונים- - lorats


16:10 | ‏2008/‏01/‏07

פרישייק אבטיח- חתיכות אבטיח קרח כף סוכר פרישייק תותים- תותים קפואים או טריים גלידת וניל


הודעה חשוב בנוגע לעתידה של הקומונה! - עמית ראוך


19:15 | ‏2007/‏01/‏28

טוב אז כמו שאתם רואים אין פה ממש דברים חדשים ודיי יבש פה אבל זה רק בגלל שעכשיו זה לא העונה של הפרישייקים... אז חכו לקיץ ותראו פה הצפצצות של מתכונים חדשים... מי שרוצה מוזמן בנתיים להוסיף מתכונים של סנווצי'ם אכותיים או של פרישייקים עם יש לו... בכול מקרה אל דאגה, הקומנוה עכשיו בתוכניות שיפוץ ושהיא תחזור זה יהיה ב-ג-ד-ו-ל!


הרבה זמן לא כתבו משהו בקומונה הזות - אורי moto


20:00 | ‏2006/‏10/‏23
כולכם מוזמנים לקומונת טרייסרים!!!!! - jonXD


06:31 | ‏2006/‏01/‏10

לחצו כאן


קצת לא ממש מבין מה קורה פה - tabac


22:35 | ‏2006/‏11/‏09

אנשים לא נכנסים ולי אין מתכונים וצריך לעשות משהו בנידון!!!!!!!!!!!!


סוד הסנוויצ'ים שח ארומה! - עמית ראוך


21:25 | ‏2006/‏07/‏09

טוב מי לא אוהב את הסנוויצ' של אמרוה?  הוא הכי טעים ואיכותי! ואני גילתי את סוד ההכנה שלהם, אז אני יעביר אותה לכם שתוכלו להכין בבית. מיסנין אישי זה יוצא בידיוק אותו דבר.. רק צריך להקפיד על הכנה נכונה.! אז ככה: כונים את הלחם של ארומה(אפשר להשיג בסיניפים של ארומה ... בדרך כלל הם מוכרים רק אחרי השעה 5 בערב..) הוא מגיע חתוך ... עכשיו ניכנסם לאתר של אמרומה(קישור מצורף) ומוסיפים את הרכיבים של הסנוויצ' כמו שמפורט באתר , הרכיבים צרכים להיות טריים! וזה יוצא ממש טוב , כמויות זה לא בעיה ..! תוסיפי לי כמה שניכנס !!! בהצלחה ! http://www.aroma.co.il/aromacafe/layout/food/sandwiches/info.aspx


קבלו קטע... - boam


17:43 | ‏2006/‏06/‏09

הכנתי פרישייק לבד... בפעם הראשונה בחיי... קילפתי את המנגו והכנסתי לבלנדר... שמתי סוכר קרח חלב והכל והתחלתי לטחון... אחרי כמה שניות הבלנדר התחיל לעשות רעשים מוזרים וראיתי שיש בפנים חתיכות שלא נטחנות... זה לא היה קרח... בטח לא הסוכר... ומן הסתם גם לא החלב... וככה גיליתי שיש למנגו גרעין באמצע... (הבלנדר נהרס אגב...) אלון... לא בועם


Copyright©1996-2014, תפוז אנשים בע"מ